Forum Motosobolew


Forum motocyklistów z Sobolewa i okolic.


#1 2018-01-28 15:06

 lucas

Administrator

Skąd: Sobolew
Zarejestrowany: 2011-08-22
Posty: 82
Punktów :   
Motocykl: Bandit 1200,Junak,MZ,WSK,Komar

Miejscówka na imprezę.

Zacząłem się już trochę zastanawiać, gdzie moglibyśmy zorganizować imprezę na 10-cio lecie klubu. I prawdę mówiąc, nie mam pomysłu.
W sumie to do głowy przychodzą mi tylko standardowe lokalizacje: w lesie za Benym, w Sokole, na grobli w Godziszu, u Krystiana lub ewentualnie możemy spróbować u mnie na podwórku lub na działce.
Chciałbym poznać Wasze zdanie na ten temat. Która miejscówka najbardziej Wam odpowiada i dlaczego? I w drugą stronę, jeżeli któraś jest be, to też, z jakich powodów?
Druga kwestia to formuła imprezy. Czy robimy tylko przejażdżkę i później ognisko? Czy może zacząć wcześniej i zrobić wolną jazdę, gymkhanę albo inne sprawnościowe? Tyle, że rampa jest już niedostępna i do dyspozycji mielibyśmy ew. parking przy Sante.
Czekam na opinie.


Nie ma motora nad Bandziora.

Offline

 

#2 2018-03-22 09:03

Krystian

Macant tematu

Zarejestrowany: 2014-09-21
Posty: 18
Punktów :   
Motocykl: Bandit 1200 WSK 125 CZ 350

Re: Miejscówka na imprezę.

Dla mnie wszystkie wymienione miejscówki są dobre, natomiast trzeba zwrócić uwagę na prąd, 10 lecie to duża impreza z przytupem, czyli tu bym groble odrzucił (choć bardzo było tam fajnie), miejscówka w lesie też zacna, ale wcześniej trzeba ogarnąć prąd czy chociaż zrobić zrzutkę po 2 czy 5 PLN żeby nie było problemów. Ja uwielbiam jak imprezy są u mnie (bo mam blisko do domu), pytanie jak inni?
Ale chyba byłbym za miejscówką w lesie lub sokole na upartego można nawet postawić namiot ;p 

co do samej formuły to lepiej się wcześniej spotkać i zrobić zabawy na parkingu, uruchomić Stiva i może krótki rajd historyczny? to było bardzo fajne, co więcej można by zaprosić więcej "młodzieży" w koszulkach "lubię zapierdalać" na tych wszystkich "ścigach" "crossach" "sm" klasy 50 ccm
żeby pobawili się z nami? nie mówię o imprezie pokroju "Dęblin" ale jakby pojawiło się kilka osób więcej niż stała ekipa byłoby fajnie

Offline

 

#3 2018-03-28 16:39

Ania

Zupełny świeżak

Zarejestrowany: 2017-04-05
Posty: 5
Punktów :   

Re: Miejscówka na imprezę.

A co myślicie o miejscówce na Jabłonowcu?
U na nie ma bardzo już gdzie konkursów zrobić bo rampa zamknięta a w nie wiem czy będą chętni nam udostępnić plac przy szkole. tam będzie i prąd i dużo miejsca, każdy może zostać na noc. trzeba by było się zorientować o koszty.
Co myślicie?

Offline

 

#4 2018-04-03 09:43

Krystian

Macant tematu

Zarejestrowany: 2014-09-21
Posty: 18
Punktów :   
Motocykl: Bandit 1200 WSK 125 CZ 350

Re: Miejscówka na imprezę.

Jabłonowiec jak najbardziej spoko, rzeczywiście można tam zanocować, niby do domu blisko ale dwudniowa impreza zawsze lepsza od jednodniowej ;p

Offline

 
MOTOSOBOLEW.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.oldtimerchojnow.pun.pl www.horoskopsmierci.pun.pl www.secentrum.pun.pl www.ftstory.pun.pl www.gildiadeinarain.pun.pl