Forum Motosobolew


Forum motocyklistów z Sobolewa i okolic.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2016-01-27 13:14

Krystian

Macant tematu

Zarejestrowany: 2014-09-21
Posty: 18
Punktów :   
Motocykl: Bandit 1200 WSK 125 CZ 350

Bieszczady wiosna 2016

Jako że sezon już za pasem, motocykle merdają zadupkami do podnoszącej się temperatury, trzeba coś ustalić.


proponuje wyjazd na początku czerwca żeby było już ciepło i opony się dobrze kleiły,
3 dni w Bieszczadach zupełnie nam wystarczy wyjazd w poniedziałek powrót w środę, jeżeli wyjedziemy ok godz 10 to na ok 20 będziemy w przystani motocyklowej (założyłem 10 h ponieważ nie pojedziemy prosto do przystani, pierwszego dnia trochę pozwiedzamy), wieczorem wiadomo integracja przy ognisku,
i w zależności od poziomu zabawy wieczorem, rano start na zwiedzanie i zakręty na bieszczadzkich pętlach, wieczorem wiadomo,
w w środę powrót ale nie z samego rana, trzeba by trochę pojeździć, powrót zaplanowałem przez Góry Słonne, i szybowisko w Bezmiechowej, a później do domu


wyjazd w pierwszym bądź drugim tyg czerwca, sprawdźcie komu pasuje czy nie ma komunii bierzmowania czy innych obrządków i jedziemy a chciałbym wiedziec wcześniej orientacyjnie ile os jest chętnych żeby zarezerwować przystań dla nas, na chwile obecną jest jedna Białogłowa i czterech rycerzy gotowych do jazdy.

6-7-8 czerwca
13-14-15 czerwca


myślałem o maju ale w maju może być chłodno na spanie we wiatach.

na zachętę zdjęcie z Bezmiechowej (oczywiście moje)

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hp … 6740_o.jpg

Ostatnio edytowany przez Krystian (2016-04-27 15:37)

Offline

 

#2 2016-04-27 15:42

Krystian

Macant tematu

Zarejestrowany: 2014-09-21
Posty: 18
Punktów :   
Motocykl: Bandit 1200 WSK 125 CZ 350

Re: Bieszczady wiosna 2016

termin wyjazdu zbliża się niemiłosiernie, więc
wyjazd będzie 13-14-15 czerwiec, start ok 10,
dolatujemy do Lublina zabieramy Skalpela i on dalej prowadzi peleton po wspaniałych miejscach, były sugestie żeby pojechać w weekend ale niestety mija się to z celem ze względu na duży ruch (lawirować między autami można na lubelskiej)

osoby chętne proszę o kontakt ponieważ trzeba zarezerwować jakieś spanie

516687993 
jeżeli się nie obrazicie będę pisał tu kto jedzie żeby był porządek w papierach


Skalpel  niestety wypadł w tym terminie więc sami będizemy musieli sobie poradzić
Grześ + Ola
Krystian + Roxi  (Wiata)
Rysio
Krzysiek
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13-05-2016

właśnie rezerwuje nam nocleg proszę o w miarę pilne deklaracje kto gdzie dla ułatwienia link http://www.motocyklemwbieszczady.pl/


Skalpel  niestety wypadł w tym terminie, więc sami będziemy musieli sobie poradzić
Grześ + Ola   rez 1 os
Krystian + Roxi  (Wiata)  rez
Rysio
Krzysiek  (Wiata)  rez
Piotrek M  rez
Robson/Szwagier
Papa

Przystań będzie nasza 

ps proszę bez prezesowania ;p
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

w ramach rezerwacji muszę zrobić przelew za jedną noc ( w razie nieskorzystania, moneta przepada),
więc osoby pewne wyjazdu a są takie dwie oprócz mnie i Rośki proszę o przelew w wysokości 30 PLN


32 1240 2858 1111 0010 3019 1135
Krystian Sankowski
Damianów 103
08-455 Trojanów


a jakby ktoś z niepewnych się upewnił to proszę o jakiś kontakt to też przeleje zań 


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ok przystań zarezerwowana, (na 5 osób przypis na górze przy liście)  tam w sumie nie trzeba brać jedzenia ponieważ wieczorem jesst rozpalane ognisko a kiełbache można kupić u Marty w barze za tzw "Bóg zapłać" wrzucając datek do słoika ,

na chwilę obecną zarezerwowałem jedną wiatę tj. 2 boksy na 4 motocykle, mam nadzieje że panowie się nie obrażą że śpią na jednym poddaszu ?  oczywiście wszystko co tam sie wydarzy tam zostaje


WAŻNE: przystań udostępnia koce ale to koce "przechodnie" jak powiedziała Marta, i dobrze mieć własny śpiwór

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

wyjazd coraz bardziej się klaruje:
śpimy po dwoje
Krystian i Roxi
Grześ i Krzysiek
Papcio i Piotrek M.

dziś zarrezerwowałem nocleg dla Papy

jeśli ktoś zna ciekawe miejsca i ma propozycje to teraz jest czas żeby ustalać trasę ja wstępną mam ale przyjmuje sugestie, no chyba że ma być komuna ;p i wszystko ustalone z góry


Garść informacji:
dzień pierwszy: trasa ok 400 km
start z Sobolewa spod kościoła punkt 10 można zbierać się wcześniej, zaplanowałem przejazd przez Lublin, Kraśnik, Rzeszów , Solina (w Solinie niespodzianka), z Soliny do Czarnej górnej w miejsce noclegu, tam wiadomo odpoczywamy.
myślę ze trasa zajmie nam ok 8-9 godzin biorąc pod uwagę tankowania jakiś obiad itp w Solinie spędzimy około godziny  

dzień drugi: w trakcie ustalania ale na pewno pętle bieszczadzkie tylko pytanie co będziemy chcieli zobaczyć ?

dzień trzeci:
wyjedziemy ok 10 - 11 po drodze kilka niespodzianek i miejsc na ciekawe zdjęcia   powrót nieco inna drogą jednak też przez Lublin z pominięciem szutrów


czekam na propozycje
jeszcze gorące info na wyjazd zdecydował się nasz Naczelny Wódz

Ostatnio edytowany przez Krystian (2016-05-29 10:16)

Offline

 

#3 2016-06-01 12:34

Krystian

Macant tematu

Zarejestrowany: 2014-09-21
Posty: 18
Punktów :   
Motocykl: Bandit 1200 WSK 125 CZ 350

Re: Bieszczady wiosna 2016

żeby bardzo nie śmiecić:

W piątek zamykam listę wyjazdową i ostatecznie potwierdzam ilość osób nocujących w przystani (jeżeli ktoś się zdecyduje w ostatniej chwili to miejsce się pewnie znajdzie ale już nie mogę tego zagwarantować)
jadą:
Krystian, Roksana, Grzesiek, Krzysiek, Łukasz, Papa, Piotrek M.

przypominam że kto może, to dobrze wziąć sobie śpiwór, kto nie może to jakoś damy radę, po górach raczej chodzić nie będziemy to i sprzęt wspinaczkowy nie będzie potrzebny, jak mi się coś przypomni to będę pisał.
od razu mogę powiedzieć że nie będziemy gonić, prędkość przelotowa ok 120 km/h nie więcej.

Offline

 
MOTOSOBOLEW.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wersal.pun.pl www.3gie.pun.pl www.dungal-serwer.pun.pl www.nickcave.pun.pl www.zajava.pun.pl