Forum Motosobolew


Forum motocyklistów z Sobolewa i okolic.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2012-02-17 09:54

 letek

Moderator

Zarejestrowany: 2011-07-22
Posty: 32
Punktów :   

zlot jawa-cz klub polska

siema. kichau mam do cebie pytanie, jedziesz na ten zlot? ja z benym się chyba wybieramy ale ciebie widzę już na liście na stronie jawa-cz. Ty to czy ktoś się podszywa?


na drugie imię mówią mi perfekcja. nie, na drugie mam czupakabra, na trzecie perfekcja

Offline

 

#2 2012-02-17 16:19

kichau

Podwórkowy kaskader

Zarejestrowany: 2011-11-03
Posty: 43
Punktów :   

Re: zlot jawa-cz klub polska

Siema Letek!

Tak to ja! Jade razem z kolega Machlajem (tez Michal), tym ktory byl taka starsza Yamaha na letnim zlocie w Sobolewie. Jako, ze wpuszczaja tam tylko Jawy i inne tzw. Demoludy, zabieram kolege w wozku bocznym. Musze tylko wyszykowac zaprzeg, bo wozek nie jest jeszcze podlaczony.

Daj znac, czy tez chcesz jechac! Ja co prawda bede gonil z Warszawy, ale mozemy umowic sie na trasie (bedziesz chyba musial jechac przez Gore Kalwarie), albo poprostu spotkamy sie juz na miejscu.

No i oczywiascie jak inni Jawerzy, MZ-ciarze, WSK-owcy z Sobolewa maja ochote sie tam zjawic, to drzwi otwarte!

Offline

 

#3 2012-02-18 09:58

 letek

Moderator

Zarejestrowany: 2011-07-22
Posty: 32
Punktów :   

Re: zlot jawa-cz klub polska

hej. Beny poddał mi ten pomysł i myślę że się wybierzemy, ale ja będę jechał z Rudy Śląskiej więc pewnie spotkamy się już na miejscu. pozdrawiam


na drugie imię mówią mi perfekcja. nie, na drugie mam czupakabra, na trzecie perfekcja

Offline

 

#4 2012-04-29 10:26

kichau

Podwórkowy kaskader

Zarejestrowany: 2011-11-03
Posty: 43
Punktów :   

Re: zlot jawa-cz klub polska

Czesc Letek + Beny!
Szkoda, ze nie udalo Wam sie dojechac! Zlot byl naprawde super, kupa zabawy, dobra pogoda, fajni ludzie! Na forum jest sporo fotek i filmikow, mozecie sobie poogladac!
http://www.jawacz.pl/turystyka-spotkani … iensk/575/

Offline

 

#5 2012-04-30 21:40

 letek

Moderator

Zarejestrowany: 2011-07-22
Posty: 32
Punktów :   

Re: zlot jawa-cz klub polska

hej. niestety nie dałem rady. sprawy zawodowe. filmiki napewno zobaczę i postaram się na następny. pozdrawiam
letek


na drugie imię mówią mi perfekcja. nie, na drugie mam czupakabra, na trzecie perfekcja

Offline

 
MOTOSOBOLEW.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.3gie.pun.pl www.sportoweforum.pun.pl www.dungal-serwer.pun.pl www.zajava.pun.pl www.nickcave.pun.pl